Tabletki na erekcję

img

Nie, nie ma. I jednak pewni z was uważają, iż wtedy jest banalna wiedza, możesz się upewnić, że oczywiście nie jest. Mężczyźni spędzili setki milionów dolarów na rezultatach powiększających penisa, mając możliwość, że tak działają. Są jednak dwa naukowo badane, nie dobre metody naprawdę działają.

Przyjrzyjmy się pewnym z niezwykle atrakcyjnych form "cud":

Te tabletki oraz zioła, jakie pojawiają się w Skrzynce odbiorczej? Akurat czerpie dowodów naukowych sugerujących, że leczą w powiększaniu penisa.

Urządzenia do płukania? Może zabawa, wszak nie dają żadnej trwałej augmentacji.

Ćwiczenia rozciągające penię? Ponownie: nie tworzy dobrych przykładów.

Chirurgia? Toż spośród uczciwością nie jest "cudowną metodą" i nie jest ogólnie używane, z wyjątkiem mniej powszechnych okoliczności mikropenis. Chirurgia nosi ze sobą ryzyko, w ostatnim zagrożenie rozwoju tkanki bliznowatej, co widać utrzymywać do bolesnych erekcji i / lub ograniczenia penisa.

Co więc działa?

W dwóch niezależnych badaniach stwierdzono, że proste 6-godzinne wykorzystanie narzędzia Andropenis i powszechne stosowanie przedłużacza penisa Golden Erect może rodzić niewielki wzrost długości, zaś potrafi nawet obwód, w funkcji z tego, jak prosto bierze się z urządzeń. Są obecne dalekie od "cudownych metod", ponieważ rozmawiamy o wpływach centymetra czy dwóch. I te przedłużacze są złożonymi przeciwwskazaniami (wiem, bo przyciągaj w domowym biurze Andropenis), i jak są one zmagazynowane, nadal trzeba przenosić spożywa na miejscowych narządach płciowych przez las godzin każdego dnia w przeciągu kilku miesięcy, aby stwierdzić jakiekolwiek różnica.

Więc dlaczego oczywiście wielu inteligentnych mężczyzn robić grosze na dania, jakie są ogólnie wielkie nie działa? Po wczesne wiele firm źle prezentuje średnią wartość penisa. Jeden człowiek, który zapytał mnie o skuteczność konkretnego towaru, skierował mnie do postaci internetowej firmy, która zapewniała, że ​​zwykły prącie wynosił 7 cali (!), I nawet gorsze - firma twierdziła, iż ​​w chwili mienia kopii dodatkowej produktu Poprzez sprawdzania w Kinsey Institute (gdzie odbywam). Żadne z nich nie jest normą. Przy okazji, przy małej długości erekcji w przybliżeniu od 5,1 do 5,8 cala w relacji z badania.

W kraju wiemy, że powierzchnię penisa jest niezmiernie kilka ważna dla satysfakcji seksualnej partnerów niż intymność, związek, sprawność fizyczna oraz kulturalna uczucie (dotykanie, przytulanie, całowanie, nawet gdyby para nie uprawia seksu). Nie zabiega o aktualne, że poziom penisa istnieje wolny znaczenia - stanowi więc wyraźnie niż grupa ludzi jest przyjemna (wielkość penisa wychodzi w granicę normalnej dystrybucji), a to drugie elementy materii płciowej są większe niż korzystanie lub tracące centymetr czy dwa.

Ten grudzień, słynny sekserolog i miłośnik Gizmodo Dr Debby Herbenick - autor Sex Made Easy i a, że czuje się dobrze: przewodnik kobiety do seksualnego zabawie oraz nagrodzie - przyjmie na Twoje badania dotyczące seksu. Codziennie dr Herbenick wyśle ​​pytanie (kliknij tu, by stwierdzić całe i dać więcej) także oddać solidną naukową odpowiedź.

Dr Debby Herbenick, autor Sex Made Easy i a, że przewiduje się dobrze: przewodnik osoby do seksualnego spełnienia oraz nagrody, jest współautorem Centrum promocji zdrowia fizycznego w szkole zdrowia zewnętrznego w Bloomington w Indiana University (IU ), Gdzie istnieje Naukowcem Naukowym. Istnieje ponad nauczycielem ds. Zdrowia seksualnego w Instytucie Badań Seksualnych, Twarzy i Porodu w Kinsey, gdzie tworzy (i służy podcasty audio) kolumny Kinsey Confidential i dostosowuje programowanie edukacyjne. Posiada doktorat z aspektu zachowań zdrowotnych z IU, magister zdrowia publicznego (zarówno z IU) oraz stan licencjata z psychologii z University of Maryland, College Park. Też jest certyfikat Educator Sexuality z American Association of Sex Violons, Counsellors and Therapists.