Problemy z erekcją

img

Wytworzonych przez efekty, które myślą, że zwiększają rozmiar penisa? Dowiedz się, czego się spodziewać po pigułkach, pompach, szkoleniach oraz brakach chirurgicznych.

Powiedzenia o wynikach a czynnościach powiększania penisa są wszędzie. Wiele pomp, pigułek, ciężarków, zadań oraz zabiegów trwają, że zwiększają odległość i szerokość swojego członka.

Jednak niewiele naukowego wsparcia dla metod nieoperacyjnych zwiększa penis. A żadna renomowana organizacja medyczna nie popiera chirurgii penisa ze względów czysto kosmetycznych.

Część z otwartych metod jest nieskuteczna, a niektóre mogą zniszczyć penisa. Pomyśl dwa razy, zanim zaczniesz pewnego z nich.

Obawy, że twój penis jest zbytnio cienki doceniaj stanowi kupno słaby, aby zaspokoić partnera podczas stosunku jest normalny. Ale badania wykazały, że grupa klientów, którzy biorą, że ich interesy są za małe, mają normalnie wielkości penisy.

Podobnie, badania sugerują, iż wielu klientów ma wyraźne pojęcie o tym, co istnieje "dobry" rozmiar penisa.

Długość penisa bez podniesienia nie zawsze przewiduje długość, gdy penis jest wyprostowany. Jeśli penis jest blisko 13 cm (5 cali) lub większy podczas erekcji, ostatnie przedstawia prosty rozmiar.

Próbki uznaje się za złe wyłącznie wówczas, gdy podczas erekcji ma się tanio niż 3 cale (około 7,5 cm), czyli stan zwany mikropenisą.

Reklamodawcy mieliby wierzyć, że twój partner pamięta o głębokość penisa. Gdy zamierzasz, porozmawiaj ze bliskim kolegą.

Pamiętaj, że zrozumienie Twoich spraw i wyobrażeń partnera zwiększa poprawę stosunku seksualnego niż zmiana rozmiaru penisa.

Nie wskazuj w ruch

Firmy sprzedają dużo gatunków zabiegów niedojrzałych powiększeń interesu także nierzadko polecają je z znacznie wyglądającymi reklamami, które mieszczą potwierdzenia pochodzące od "naukowych" badaczy.

Przyjrzyj się uważnie - zobaczysz, że zdania o zaufaniu i efektywności nie zostały potwierdzone.

Marketingerzy polegają na uwagach, skośnych określonych a wątpliwych zdjęciach przed a po. Suplementy diety nie wymagają ustalenia przez Food and Drug Administration, a producenci nie muszą wykazywać bezpieczeństwa ani skuteczności.

Większość reklamowanych metod rozszerzenia penisa jest zbędna, i niektóre mogą wpływać nieodwracalne uszkodzenie penisa. Oto pewne z wysoce poszukiwanych artykułów oraz metod:

Tabletki i płyny. Zazwyczaj otaczają one witaminy, minerały, zioła lub hormony, które producenci wymagają się powiększenia penisa. Żaden z aktualnych rezultatów nie został potwierdzony, a niektóre potrafią być poważne.

Pompy próżniowe. Ponieważ pompy wciągają farbę do prącia, co przynosi, że ​​pęcznieją, sezonami są one odnoszone w działaniu zaburzeń erekcji.

Pompa próżniowa potrafi zdziałać, że członek będzie wyglądać na obszerniejsze. Przecież za pomocą zbyt często doceniaj rynek długo może zniszczyć tkanki elastyczne w prąciu, co skutkuje do prawie erekcji.

Ćwiczenia. Czasami nazywany jelqing, powtarzania te grają ruch ręczny, aby wyprowadzić krew z idee do osoby penisa.

Chociaż ta metoda opowiada się bezpieczniejsza niż inne technologii, nie ma prawdziwego dowodu, że idzie, oraz może doprowadzać do powstania blizn, smutku i zniekształcenia.

Sięgnięcie. Rozciąganie liczy na położeniu noszy czy urządzenia przedłużającego - nazywanego i wyposażeniem trakcyjnym penisa - do penisa, aby wywierać delikatne napięcie.

Kilka małych badań zgłosiło wzrost długości o pół cala do mało 2 cali (około 1 do 3 centymetrów) z obecnymi urządzeniami.

Pomocne są większe, bardziej wymagające przebiegania w sensu zabezpieczenia zaufania i skuteczności.